Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Bogusławki Duże - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna Wycześniak

Wycześniak(Bogusławki Duże + 23 km)

1 625 700 zł162 570 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nieruchomość rolna o powierzchni ponad 16 hektarów w miejscowości Wycześniak. Położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania Tereny leśne.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł61,80 m² 6 941,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Tomaszowska 47, nowe Miasto nad Pilicą Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 61,8 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Zawady

Zawady(Bogusławki Duże + 24 km)

420 000 zł4 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 124/5 o powierzchni 4000 m2 o wymiarach ok. 48,7x82m położona w miejscowości Zawady w gminie Kowiesy. Zlokalizowana w cichej, spokojnej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

161 946 zł8 997 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6733 Polecamy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 8997m2 w kształcie prostokąta o wymiarach szer. 25,8m na 367m położoną w Starym Łajszczewie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowy Łajszczew

Nowy Łajszczew(Bogusławki Duże + 25 km)

413 378 zł20 668,90 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka rolna o powierzchni 20 668,9 m , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Nowy Łajszczew w gminie Puszcza Mariańska. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Zakościele(Bogusławki Duże + 23 km)

188 220 zł3 137 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 137 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie litery L (od frontu 99 m, głębokość 24 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona

Jeżów(Bogusławki Duże + 24 km)

89 000 zł4 300 m² 20,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cisza, która dzwoni w uszach i zapach drzew - to pierwsze, co poczujesz odwiedzając tę nieruchomość. Ta działka to propozycja dla osób, które cenią sobie autentyczność łódzkiej wsi, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Glina

Glina(Bogusławki Duże + 18 km)

170 000 zł3 475 m² 48,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz dużej działki pod budowę domu? Urocza okolica czeka na Ciebie. Glina wieś w Polsce położona w woj. łódzkim, w pow. tomaszowskim, w gminie Rzeczyca. Glina oddalona jest od.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł38 276 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3,82 ha położona przy drodze krajowej nr 70 w miejscowości Stary Łajszczew w gminie Puszcza Mariańska. Nieruchomość szerokością 30m przylega do drogi. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł7 283 m² 12,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. Działka o wymiarach 14 m od drogi, x 512 m Media prąd i woda w drodze dojazdowej - do doprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Bogusławki Duże

Bogusławki Duże,łódzkie

85 000 zł19 300 m² 4,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową rolną o powierzchni 1,93 ha. Działka niezagospodarowana. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Bogusławki Duże

Bogusławki Duże,łódzkie

92 000 zł14 700 m² 6,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Sprzedam działkę o powierzchni 14700 m2. Media-woda, prąd w ulicy. Szerokość działki 18 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bogusławki Duże

Bogusławki Duże,łódzkie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:14 700 m²

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedania nieruchomość zabudowaną położoną w miejscowości Bogusławki Duże, gmina Rawa Mazowiecka. Działki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij